کلار

کلار یک خانواده است

به کلار وب به عنوان یک شرکت نگاه نکنید… کلار وب یک تیم است، یک خانواده با نزدیک به 15 نفر که هر یک به خاطر ویژگی‌ ها و توانایی‌ هایی که دارد، خانواده کلار را همراهی می‌کند. کلار وبیک خانواده جوان هست که با در کنار هم قرار گرفتن می‌تواند ایده‌های بزرگ و خلاق را به بهترین نحو انجام دهد.

درباره کلار وب

ما از سال 1398 در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم؛ برای بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ در سراسر ایران پروژه‌هایی را به انجام رساندیم که اکثر آن‌ها از نتیجه کار راضی و خوشحال بوده‌اند. ما برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم و با تفکر طراحی محور و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و مخاطبان شما بهترین و مقرون بصرفه ترین راهکار اجرایی را در سریعترین زمان ممکن به شما ارائه می دهیم.

از کجا شروع شد!؟

در سال 1398 با یک ایده شروع شد. جایی که کرونا همه چیو تعطیل کرده بود و دسترسی ها محدود شده بود، کلار وب جوونه زد…
اولش این نبودیم و فقط طراحی سایت میکردیم و سایت های آماده به فروش میرسوندیم اما امروز، یکی از خدمات متنوعمون طراحی سایته :). ما الآن که این بخش رو مطالعه میکنید یک تیم موفق هستیم تا بتونیم بهترین ها رو خلق کنیم و از کار برای شما عزیزان لذت ببریم.
داستان ما از جایی شروع شد که کرونا اومد…
خیلی از کسب و کار ها کساد شد و به ضرر رسید و خیلی ها ورشکست شدن. اما ما با یک روحیه جدید ساخته شدیم تا بتونیم به این کسب و کار ها کمک کنیمو هوشمندشون کنیم…
ما کلاروب هستیم، مجموعه ای که لحظه به احظه به فکر کسب و کار های شماست و سعی میکنه همیشه بهترین هارو برای شما بزاره. تلاش ما توس کلاروب اینه که به بهترین شکل ممکن خدماتی درخور و شایسته شما عزیزان رو با بهترین کیفیت و حرفه ای ترین روش های ممکن ارائه بدیم.

ما از اینکه شما همراه ما هستید،
خیلی خوشحال و خرسندیم…

ما به هم وصلیم…

اگر مشتریان و همراهان همیشگی و عزیز ما نبودن، ماهم نبودیم…
پس ما به هم وصلیم و با کمک شما به اینجا رسیدیم 🙂

ساعات پاسخگویی تیکت: 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته

ساعت پاسخگویی تلفنی: 
8 صبح الی 20 (غیر تعطیلات)

آدرس ایمیل: 
info@clareweb.ir

دفتر مرکزی:
 ایران-البرز-مهرشهر-کلاروب-پلاک 4

دفتر اداری:
 ایران، البرز، کرج، مهرشهر، کلاروب پلاک 4

شماره تماس پشتیبانی (دفتر مرکزی): 
02191301775

شماره تماس اختصاصی: 
——————

بشنوید از مشتریان و همراهان کلار وب

کلاروب با بیش از 3 سال فعالیت، از بهار سال 1398 افتخار همکاری با برخی برند های مطرح مثل سام سرور، فیفا هتل، بولوتروم، البرز سرور، رایا جو و … را دارد.