کلارنتورک، شبکه ای جهانی

وقتی احتیاج داریم که بین دو یا چند کامپیوتر اطلاعات رد و بدل شود و این کامپیوترها به هم متصل می‌شوند، در واقع یک شبکه کامپیوتری تشکیل شده‌است. این همان نصب و راه اندازی شبکه است.

ورود به کلارنتورک

اطلاعات بیشتر…

کلارنت راه اندازی زیرساخت سخت افزاری

راه اندازی تمامی تجهیزات و امکانات سخت افزاری مورد نیاز که برای دراختیار داشتن یک شبکه کامپیوتری است که توسط تیم خدمات پسیو شبکه کلاروب انجام می شود.
این موارد از طراحی و ارائه نقشه شبکه منطبق بر نیازهای مجموعه شروع شده‌و همه اقدامات لازم نظیر کابل کشی و داکت کشی شبکه، نصب سوییچ و روترها، نصب و آرایش رک، نصب و راه اندازی سیستم یو پی اس و … را در بر می گیرد.

راه اندازی زیرساخت نرم افزاری توسط کلارنت

کار تیم خدمات اکتیو شبکه کلارنت بعد از آماده شدن زیرساخت سخت افزاری لازم، راه اندازی تمام امکانات و سرویس های کاربردی شبکه است که می تواند باعث افزایش بهره وری پرسنل و کاهش اتلاف زمان و انرژی سازمان در انجام کارهای روزمره شود. راه اندازی سیستم های امنیتی و فایروال، بک آپ اتوماتیک، تنطیم دسترسی به منابع اطلاعاتی سازمان و بسیاری موارد دیگر در این بخش انجام می شود.

وقتشه کار رو به کاربلدش بسپاری!

شروع توسعه از زیر ساخت. در اختیار داشتن زیرساخت آی تی استاندارد که به خوبی طراحی شده‌اولین قدم برای آغاز استفاده از راهکارهای متنوع آی‌تی است که می تواند به رشد هر چه بیشتر کسب و کار شما کمک کند.
تیم شبکه و سخت افزار کلارنت در قالب یک دپارتمان مستقل و حرفه‌ای تمام زیرساخت های آی تی لازم را برای شما راه اندازی می کند.

ورود به کلار نتورک
همراه عزیز
پشتیبانی ارائه شده
خدمات قابل ارائه
خدمت ارائه شده

بشنوید از مشتریان و همراهان کلار وب

کلاروب با بیش از 3 سال فعالیت، از بهار سال 1398 افتخار همکاری با برخی برند های مطرح مثل سام سرور، فیفا هتل، بولوتروم، البرز سرور، رایا جو و … را دارد.