سرویس یکپارچه ابری کلار وب

ارائه خدمات گسترده در زمینه های مختلف بر پایه رایانش ابری و سرویس های کلود با خدمات منحصر بفرد
cloud

به اندازه استفاده هزینه پرداخت کن!!!!!

مطابق با نیاز شما، منابع پردازشی در لحظه و آنی (Real-Time) قابل افزایش و کاهش است و هزینه های شما، دقیقا بر اساس میزان مصرف شما محاسبه خواهد شد.

سفارش سرویس ابری

اطلاعات بیشتر…

رایانش ابری به زبان ساده!

مطابق با نیاز شما، منابع پردازشی در لحظه و آنی (Real-Time) قابل افزایش و کاهش است و هزینه های شما، دقیقا بر اساس میزان مصرف شما محاسبه خواهد شد.

مزایا استفاده از رایانش ابری

رایانش ابری یک روش مناسب برای ارائه منابع محاسباتی می باشد، با رایانش ابری محیط های نرم افزاری و خدماتی بر اساس روابط اشتراکی می باشند، کاربران به جای اینکه یک مجوز را خریداری کنند، ماهانه هزینه ای را می پردازند، نرم افزارها و پلتفرم ها توسط ارائه دهندگان مدیریت می شوند و به صورت مداوم به روز رسانی می شوند تا عملکرد و امنیت آنها بیشینه شود.
قدرت محاسباتی به جای اینکه در نقطه ای متمرکز باشد از راه دور قابل کنترل است، بنابراین کاربران می توانند به جای از راه دور به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
چند نفر می توانند به صورت همزمان به یک نرم افزار و یا فایل به صورت مشترک دسترسی داشته باشند و به صورت real time از نقاط مختلف با یکدیگر همکاری کنند.

زندگی قبل از رایانش ابری!؟

کارمندان جوان ممکن است بسیار سخت این موضوع را تصور کنند که زمانی وجود داشته است که کارمندان تنها می توانستند به فایل های کاری، پیام ها و سیستم ها از طریق یک ترمینال در شرکت که از طریق کابل های فیزیکی به سایر کامپیوترها وصل می شد، دسترسی داشتند.
این نرم افزار باید به صورت دستی بر روی هر کامپیوتر نصب می شد، داده های شرکت در یک فضای بزرگ که می توانست یک اتاق و یا یک کمد باشد نگهداری می شدند و برای جلوگیری از گرمای بیش از حد تهویه مناسبی نیز باید درون اتاق قرار می گرفت.
از بین رفتن یک دستگاه و یا خرابی در یک بخش می توانست فاجعه ای بزرگ را به بار آورد.محاسبات ابری بسیاری از ویژگی های بد کار کردن در گذشته را حذف کرده است و یا آنها را ساده تر کرده است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

همراه عزیز
پشتیبانی ارائه شده
خدمات قابل ارائه
خدمت ارائه شده

همه چیز روی ابر ها قرار میگیره!
و در سریع ترین زمان در دسترسته!

sum1

ابر کلاروب، یک همراه همیشگی