hero

دریافت مشاوره رایگان

فاصله شما با ما تنها یک تماس است. در صورتیکه به استفاده از هریک از سرویس ها و یا راهکارهای جامع کلاروب علاقه مند هستید و یا در این خصوص نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری دارد، می توانید با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق فرم انتهای همین صفحه برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما برای بررسی درخواست شما در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست مشاوره رایگان…

ما از سال 1398 در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم؛ برای بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ در سراسر ایران، پروژه‌هایی را به انجام رساندیم که اکثر آن‌ها از نتیجه کار راضی و خوشحال بوده‌اند. ما برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم و با تفکر طراحی محور و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و مخاطبان شما، بهترین و مقرون بصرفه ترین راهکار اجرایی را در سریعترین زمان ممکن به شما ارائه می دهیم.

contact

  نام و نام خانوادگی

  شماره تماس خود را وارد کنید

  درخواست خود را در اینجا بنویسید

  ساعات پاسخگویی تیکت: 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته

  ساعت پاسخگویی تلفنی: 
  8 صبح الی 20 (غیر تعطیلات)

  آدرس ایمیل: 
  info@clareweb.ir

  دفتر مرکزی:
   ایران-البرز-مهرشهر-کلاروب-پلاک 4

  دفتر اداری:
   ایران، البرز، کرج، مهرشهر، کلاروب پلاک 4

  شماره تماس پشتیبانی (دفتر مرکزی): 
  02191301775
  bogh

  مارو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  میتوانید کلار وب را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام و توییتر با ایدی : clarewebco بیابید. منتظر حضور گرم شما هستیم…

  ورود به اینستاگرام

  بشنوید از مشتریان و همراهان کلار وب

  کلاروب با بیش از 3 سال فعالیت، از بهار سال 1398 افتخار همکاری با برخی برند های مطرح مثل سام سرور، فیفا هتل، بولوتروم، البرز سرور، رایا جو و … را دارد.