secu

امنیت وب سایت خود را تضمین کنید…

به طور کلی امنیت وبسایت در زمانی رخ می‌دهد که وب سایت شما در حال انجام فعالیت خود به طور معمول باشد، نیاز مخاطبان و مشتریان را رفع کند و در عین حال کمترین ریسک را برای نفوذ مهاجمان داشته باشد.

درخـواست مشـــاوره

اطلاعات بیشتر

امنیت سایت چیست!؟

به طور کلی امنیت وبسایت در زمانی رخ می‌دهد که وب سایت شما در حال انجام فعالیت خود به طور معمول باشد، نیاز مخاطبان و مشتریان را رفع کند و در عین حال کمترین ریسک را برای نفوذ مهاجمان داشته باشد.
موارد بسیاری در امنیت سایت موثر است. سکیوریتی سرور، سکیوریتی شبکه، سکیوریتی اینترنت، امنیت سیستم عامل، امنیت نرم افزار و بسیاری از موارد دیگر نقش کلیدی در تامین زیرساخت امنیت سایت دارند.

اهمیت سکیوریتی یک سایت

اگر تا به امروز مورد حمله مهاجمان قرار نگرفته‌اید با خود فکر نکنید که حتما وبسایتی با فضای امن دارید، در بسیاری از موارد سایت شما توسط مهاجمان انتخاب نشده‌اند.
اگر کسب‌و کار شما یک بیزینس کوچک است باز هم به وبسایت خود توجه داشته باشید؛ جالب است بدانید که سالیانه نزدیک به نیمی از وبسایت‌های کوچک توسط بدافزارها و مهاجمان فضای اینترنت مورد حمله قرار گرفته و تخریب می‌شود.
حملات سایبری هزینه‌های گزافی برای کارفرمایان به وجود می‌آوردن این هزینه‌ها شامل هزینه‌های جبران ناپذیر بازگرداندن اطلاعات و دیتای بیزینس شما هم خواهد بود و به سادگی تمامی زحمت شما را در عرض یک ساعت از بین ببرند. آسیب‌های سایبری باعث دلسردی مخاطبان و بدنامی برند شما نیز خواهد شد.
با این حال نگران نباشید، ایجاد امنیت سایت برای بسیاری از بیزینس‌ها کم هزینه و آسان است؛ اما به طور مداوم باید به برخی از نکات امنتی وبسایت توجه داشته باشید، تا از حمله احتمالی در تمام زمان‌ها جلوگیری کنید.

چه مواردی میتواند امنیت سایت را تهدید کند؟

وبسایت شما چه خبری باشد چه فروشگاهی، چه وردپرسی باشد و یا توسط کدنویسی طراحی شده باشد، امنیت صد درصد را ندارد. به همین دلیل مدیران وبسایت باید به طور مداوم نکات امنیتی سایت را بررسی کرده و آن‌ها بروزرسانی شود. اما نگران نباشید همیشه راهی برای جلوگیری از حمله مهاجمان وجود دارد.
کلار وب پس از آن که سفارش طراحی سایت را انجام داد امکانات پشتیبانی بسیار خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد. شما می توانید کار های مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ خود را به ما بسپارید و دیگر نگران رشد و پیشرفت کسب و کار خود نباشید چرا که با نیرو های توان مندی که در تیم خود داریم موفقیت شما در این زمینه را تضمین می کنیم.

همراه عزیز
پشتیبانی ارائه شده
خدمات قابل ارائه
خدمت ارائه شده

نیاز به مشاوره داری!؟
مشاوران ما آماده و حاضر برای راهنمایی شما هستند 🙂

    نام و نام خانوادگی

    شماره تماس خود را وارد کنید

    درخواست خود را در اینجا بنویسید