ابر کلاروب، کلارکلود

ارائه خدمات گسترده در زمینه های مختلف بر پایه رایانش ابری و سرویس های کلود با خدمات منحصر بفرد

رایانش ابری

در اصل رایانش ابری به این معنا است که سورس یک نرم افزار، داده های آن و همینطور پردازش های مربوط به آن را به یک فضای بیرونی منتقل کنیم.

فضای دخیره سازی

فضای ابری یا Cloud Storage، بستری امن و مطمئن با آپتایم بالا و دسترس پذیری بالا می‌باشد که می‌توانید داده‌ها واطلاعات خود را بر روی آن نگه داری کنید.

میزبانی فایل ابری

سرویس میزبانی فایل نوعی سرویس میزبانی اینترنتی است که به طور خاص برای میزبانی و نگهداری فایل‌های کاربران ارائه شده است.

هرچقدر مصرف می کنید، همانقدر هزینه می‌‌‌کنید، نه بیشتر!

رایانش ابری به زبان ساده!

مطابق با نیاز شما، منابع پردازشی در لحظه و آنی (Real-Time) قابل افزایش و کاهش است و هزینه های شما، دقیقا بر اساس میزان مصرف شما محاسبه خواهد شد.

مزایای استفاده از رایانش ابری

رایانش ابری یک روش مناسب برای ارائه منابع محاسباتی می باشد، با رایانش ابری محیط های نرم افزاری و خدماتی بر اساس روابط اشتراکی می باشند، کاربران به جای اینکه یک مجوز را خریداری کنند، ماهانه هزینه ای را می پردازند، نرم افزارها و پلتفرم ها توسط ارائه دهندگان مدیریت می شوند و به صورت مداوم به روز رسانی می شوند تا عملکرد و امنیت آنها بیشینه شود. قدرت محاسباتی به جای اینکه در نقطه ای متمرکز باشد از راه دور قابل کنترل است، بنابراین کاربران می توانند به جای از راه دور به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. چند نفر می توانند به صورت همزمان به یک نرم افزار و یا فایل به صورت مشترک دسترسی داشته باشند و به صورت real time از نقاط مختلف با یکدیگر همکاری کنند.

زندگی قبل از رایانش ابری

کارمندان جوان ممکن است بسیار سخت این موضوع را تصور کنند که زمانی وجود داشته است که کارمندان تنها می توانستند به فایل های کاری، پیام ها و سیستم ها از طریق یک ترمینال در شرکت که از طریق کابل های فیزیکی به سایر کامپیوترها وصل می شد، دسترسی داشتند. این نرم افزار باید به صورت دستی بر روی هر کامپیوتر نصب می شد، داده های شرکت در یک فضای بزرگ که می توانست یک اتاق و یا یک کمد باشد نگهداری می شدند و برای جلوگیری از گرمای بیش از حد تهویه مناسبی نیز باید درون اتاق قرار می گرفت. از بین رفتن یک دستگاه و یا خرابی در یک بخش می توانست فاجعه ای بزرگ را به بار آورد.محاسبات ابری بسیاری از ویژگی های بد کار کردن در گذشته را حذف کرده است و یا آنها را ساده تر کرده است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

در هر قدم کنار شما هستیم

با ابر کلاروب به توسعه کسب و کارتان برسید پشتیبانیش از ما!

02191301775

هفت روز هفته