هوشمندسازی کسب و کار

هوشمندسازی کسب و کار هوش تجاری، هوش سازمانی، کسب و کار هوشمند (Business Intelligence) شامل نرم‌ افزارهای كاربردی، مدل‌های كسب و كار و الگوهایی است كه به انواع شركت‌ها و سازمان‌ها كمك می‌كند، داده‌های پراكنده و بی‌قواره موجود را به اطلاعاتی كارگشا، قابل فهم، قابل تبادل (به اشتراك گذاشتن میان مدیران) و قابل ذخیره شدن برای تصمیم‌سازی‌های بعدی تبدیل كند .

سیستم مدیریت همایش

سیستم مدیریت رویداد کلار وب، علاوه بر مدیریت و برگزاری همایش های کنفرانس مجازی، گردهمایی، سمینار، جلسات مجازی و را … پیشتیبانی می کند.

سیستم CRM

کسب و کارهای امروز نیاز به ارتباط قوی با مشتریان خود دارند. سیستم های قوی ارتباط با مشتری توسط شرکت کلار وب پیشنهاد داده می شود.

سیستم آموزش مجازی

مدیریت رویداد کلار وب، علاوه بر مدیریت همایش ها و سمینارها، سیستم کامل آموزش مجازی را برای موسسه و آموزشگاه شما ارائه می کند.

تور مجازی

شاید کسب و کار شما بخش فیزیکی نیز داشته باشد و شما بخواهید که بزرگی و وسعت آنرا برای مخاطبان خود نمایش دهید که در این صورت به تور مجازی نیاز دارید.

باشگاه مشتریان

پیاده سازی سیستم های قوی ارتباط با مشتری در کنار باشگاه مشتریان می تواند مشتریان معمولی شما را به مشتریانی وفادار و فعال و سودآور تبدیل کند.

اتوماسیون چاپخانه

سرویس مدیریت چاپ کلار وب، مدعی است که بهترین راهکار برای ورود چاپخانه ها و صنعت چاپ به فضای مجازی و دسترسی به بازار بزرگ ایران و منطقه است

مشاوره با ما

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای کلاروب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.