استارت آپ ها

در راستای تحقق اهداف دولت و افق چشم اندازی که ترسیم شده است و همچنین با توجه به رشد فزاینده مهارتهای فردی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و بخصوص وب و تجارت الکترونیک، شرکت کلار وب با در نظر داشتن مسئولیت اجتماعی خود و همچنین کمک به رشد اقتصادی جامعه اقدام به فراهم آوردن تسهیلات و شرایط و ارائه خدمات برای کسب و کارهای نوپا کرده است که در این حوزه می توان به موضوعات زیر اشاره نمود

مدل های کسب و کار

مشاوره در مورد ارزشهای کسب و کار و نحوه تعامل با مشتریان و چگونگی درآمدزایی از یک استارتاپ و همچنین نحوه اجرای یک مدل کسب و کار و همچنین در مورد مدلهای کسب و کار زودبازده و ارزان قیمت از خدمات کلار وب است.

تولید و عرضه محصولات

کسب و کارهای نوپا در اکثر اوقات ایده هایی دارند که اجرای آنها با چالشها و مسائلی روبرو است که به آسانی قابل انجام نیستند و یا به تیم متخصصی نیاز دارد که کسب و کار نوپا (استارتاپ) را تا حدی جلو رانده و در اجرای پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری یاری کند. ما پروژه های مختلفی را در این حوزه به اتمام رسانده ایم و آماده پذیرش پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری استارتاپی هستیم.

بازاریابی محصولات

استارتاپ ها پس از تولید محصول و یا ارائه خدماتشان نیاز به معرفی به جامعه مخاطبین خود دارند و بازاریابی محصولات و خدمات در اکوسیستم فناوری اطلاعات کاری است که نیاز به تخصص و ابزارهای نوین دارد. شرکت کلار وب با دارا بودن متخصصین بازاریابی و تجارت محتوا و همچنین ابزارهای قوی بازاریابی آنلاین می تواند محصول و خدمت استارتاپ ها را به بهترین شکل ممکن به جامعه مخاطبین معرفی کند.

مشاوره با ما

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای کلاروب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.