سیستم سفارش آنلاین غذا

سفارش اینترنتی غذا یک خدمت جدید است که از طریق لپ تاپ یا گوشی هوشمند و به واسطه یک نرم افزار، وب سایت یا اپلیکیشن موبایل می توان به نشانی، منو، و هر اطلاعاتی از یک رستوران خاص در شهری خاص دسترسی پیدا کرد.

یکی از بهترین برتری‌های این روش نوین سفارش غذا و خوراکی دارد، نگه داشتن حساب کاربری مشتریان رستوران و فست فود به منظور ایجاد سفارش جدید از سفارش‌های پیشین خود است و یا حتی کمک به انتخاب رستوران مورد علاقه خود که آن را در وب‌سایت یا اپ موبایل سفارش آنلاین غذا ذخیره نموده است. مزیت دیگری که این نوع نرم افزارهای سفارش آنلاین غذا دارند، قابلیت جستجوی رستوران مورد علاقه با غذای مورد علاقه و حتی موقعیت مکانی مورد علاقه، در محیط وب و اینترنت است که مشتری می‌تواند پس از انتخاب غذای مورد نظر از منوی به‌روز شده رستوران که می تواند در لحظه به روز شود (هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ نوع غذا)، سفارش خود را به رستوران اعلام نماید و مدیر رستوران را نسبت به سفارشش مطلع سازد. در این روش پرداخت مبلغ فاکتور به صورت آنلاین بوده و نیازی به داشتن پول نقد نیست.

در این روش حتی می‌توان از روش cash on delivery نیز استفاده نمود. همچنین، مشاهده عکس غذای مورد نظر از دیگر مزایای سفارش اینترنتی غذا بشمار می‌آید.
مزیت مهم دیگر این سرویس تحت وب این است که مشتریان می توانند نظرات خود را نسبت به رستورانی که از آن غذا تهیه کرده اند اعلام کنند و دیگر کاربران را متوجه کیفیت آن رستوران کرده و در انتخاب بهتر و افزایش کیفیت رستوران های شهر کمکی کرده باشند. این نرم افزار کمک زیادی به رونق کسب و کارهای حوزه غذا کرده است.

مشاوره با ما

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای کلاروب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.